ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Edhe me shume mirėnjohje per “The Dark Knight”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Edhe me shume mirėnjohje per “The Dark Knight”   Fri Jan 09 2009, 16:43


Nje dite pas ndejės se madhe te “People's Choice Awards” ne Amerike, filmi “The Dark Knight” eshte ne
rruge per te marr edhe ēmime ne “Directors Guild of America”
Christopher Nolan, regjisori i filmave Batman, ёshtё i nominuar per te fituar kёtё ēmim te DGA, krahas Danny Boyle nga filmi “Slumdog Millionaire”, David Fincher (The Curious Case of Benjamin Button), Ron Howard (Frost/Nixon) dhe Gus Van Sant (Milk).

Ndarja e shpėrblimeve DGA do te zhvillohet ne Los Angeles me 31 janar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Edhe me shume mirėnjohje per “The Dark Knight”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: