ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Wood ia dhuron tė dashurės njė kitarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Wood ia dhuron tė dashurės njė kitarė   Thu Jan 08 2009, 18:58


Ronnie Wood ia ka blerė tė dashurės sė tij njė kitarė prej 13.000 funtesh, e cila i ka takuar kitaristit legjendar Jimi Hendrix.

E dashura 20-vjeēare e rokerit tė “Rolling Stones”, Ekaterina Ivanova, porsa ka filluar ta mėsojė kitarėn, ndėrsa 61-vjeēari e ka shpėrblyer atė duke ia blerė njė kitarė tė legjendės Hendrix.

“Ajo ka rėnė nė dashuri me kitarėn para Krishtlindjeve, ndėrsa Ronnie ka pritur disa ditė dhe pastaj ia ka blerė kitarėn pėr ta befasuar. Atij i pėlqen t’i blejė asaj dhurata tė ndryshme tė cilat i pėlqejnė”, ka thėnė njė shoqe e bukuroshes ruse pėr britaniken “The Sun”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Wood ia dhuron tė dashurės njė kitarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: