ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Allen nominohet pėr tė nėntėmbėdhjetėn herė nga WGA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Allen nominohet pėr tė nėntėmbėdhjetėn herė nga WGA   Thu Jan 08 2009, 14:14


Filmbėrėsi legjendar Woody Allen tė mėrkurėn ėshtė nominuar pėr tė nėntėmbėdhjetėn herė nga "Writers Guild Awards" pėr skenarin mė tė mirė origjinal tė filmit "Vicky Cristina Barcelona".

Pėr ta fituar ēmimin, Allen duhet tė del fitues kundrejt vėllezėrve Ethan dhe Joel Coen (“Burn After Reading”), Dustin Lance Black (“Milk”), Tom McCarthy (“The Visitor”) dhe Robert Siegel (“The Wrestler”).

Nga ana tjetėr, tė nominuarit pėr ēmimin e skenarit mė tė mirė tė adaptuar janė: Eric Roth (“The Courious Case Of Benjamin Button”), Jonathan dhe Christopher Nolan (“The Dark Knight”), John Patrick Shanley (“Doubt”), Peter Morgan (“Frost/Nixon”) dhe Simon Beaufoy (“Slumdog Millionaire”).

Ceremonia e ndarjes sė ēmimeve dot bėhet me 7 shkurt nė Los Angeles dhe New York.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Allen nominohet pėr tė nėntėmbėdhjetėn herė nga WGA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: