ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Parker dhe Broderick afėr ndarjes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Parker dhe Broderick afėr ndarjes   Thu Jan 08 2009, 14:12


Njė tabloid amerikan ka njoftuar se martesa e Sarah Jessica Parker dhe Matthew Broderick ėshtė nė krizė dhe se ata janė afėr ndarjes.

Qė nė gusht tė vitit qė shkoi revista “Star” kishte aluduar se ēifti ka probleme, pasi qė Broderick kishte njė aferė me njė femėr mė tė re, ndėrsa ata kishin heshtur duke vazhduar tė qėndrojnė bashkė pėr shkak tė djalit tė tyre James Wilkie. Mirėpo siē duket tash ka ardhur fundi.

“Sarah Jessica ka vendosur tė jetojė vetė dhe t’i japė fund martesės sė saj. Ata nė fakt jetojnė tė ndarė, por kanė qėndruar nė njė shtėpi pėr shkak tė djalit tė tyre”, ka thėnė njė burim pėr revistėn “Star”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Parker dhe Broderick afėr ndarjes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: