ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Craig planifikon tė luajė nė teatėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Craig planifikon tė luajė nė teatėr   Thu Jan 08 2009, 14:11


Ylli i filmit pėr James Bondin, Daniel Craig, dėshiron tė paraqitet nė ndonjė shfaqje teatrore nė Londėr, mirėpo shpreson t’i shmang shfaqjet klasike, tė cilat janė "shumė tė komplikuara dhe kanė shumė tekst".

Aktori britanik ka pranuar se ka dėshirė tė madhe tė luajė nė ndonjė teatėr tė Londrės, mirėpo do t’i pėlqente tė luajė nė ndonjė shfaqje tė re dhe jo nė shfaqje tė shkrimtarėve legjendarė, siē ėshtė Shakespeare.

“Nėse mė ftojnė nė ndonjė shfaqje teatrore do tė pranoja menjėherė. Mė pėlqen tė luaj shfaqje tė reja, jo pėr faktin se nuk mė pėlqejnė ato klasike, por ato kanė shumė vargje pėr tė mbajtur mend, dhe janė tė komplikuara”, ka thėnė Craig.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Craig planifikon tė luajė nė teatėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: