ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Mel B joshte nga trajnerėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Mel B joshte nga trajnerėt   Wed Jan 07 2009, 21:20


Anėtarja e dikurshme e grupit "Spice Girls", Melanie Brown, refuzon tė angazhojė trajner personal pėr ta mbajtur vijėn e trupit, pasi ka pėrvoja tė kėqija nga e kaluara- ajo mė shumė joshet nga trajnerėt sesa ushtron.

Mel B ka zbuluar pėrvojat nga e kaluara kur kishte angazhuar ekspertė pėr t’u dobėsuar dhe nė vend se tė ushtronte ajo ishte fokusuar te pamja e tyre.

“Nuk kam trajner personal dhe nuk do ta angazhoj ndonjė. Kam pasur tė tillė nė tė kaluarėn, por nė vend se tė ushtroja unė jepesha pas tyre”, ka thėnė kėngėtarja pėr revistėn britanike “Hello!”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mel B joshte nga trajnerėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: