ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Jackson ka jetė deri nė verė?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Jackson ka jetė deri nė verė?   Wed Jan 07 2009, 21:19

Ylli i muzikės pop, Michael Jackson, raportohet se ka vetėm edhe gjashtė muaj jetė, pasi vuan nga njė sėmundje e pashėrueshme.

Njė burim i afėrt me kėngėtarin ka bėrė tė ditur pėr mediat amerikane se shėndeti i kėngėtarit ėshtė vetėm nė rėnie nga pėrdorimi i tepruar i alkoolit dhe barnave dhe se mė sė shumti qė mund tė jetojė ai ėshtė vera e kėtij viti.

“Ėshtė tragjike. Shėndeti i tij tashmė ėshtė seriozisht i kėrcėnuar dhe do tė isha i befasuar nėse ai jeton edhe gjashtė muaj”, ka bėrė tė ditur burimi.

Muajin e kaluar Jackson i mohoi spekulimet se ai vuante nga njė sėmundje vdekjeprurėse, pėr tė cilėn mediat shkruan se mund tė shmangej vetėm me transplantim tė mushkėrive.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jackson ka jetė deri nė verė?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: