ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Gresa: Roli i nuses shumė interesant

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Gresa: Roli i nuses shumė interesant   Tue Jan 06 2009, 19:08


Aktorja e serialit "Familja moderne", Gresa Pallaska, thotė se roli i nuses i ėshtė dukur shumė interesant nė serial dhe se ka marrė kritika pozitive pėr paraqitjet e saja.

“Edhe pse nė jetėn reale nuk jam bėrė ende nuse, nė rol mė ėshtė dukur shumė interesant”, ėshtė shprehur Gresa pėr “Infopress”.

“Nė fillim e kam pasur pak problem, sepse ėshtė shumė vėshtirė tė kyēesh nė mesin e aktorėve qė kanė punuar pėr gjashtė vjet radhazi nė kėtė serial. Mirėpo, pėr fat aktorėt mė kanė pritur mirė, regjisori dhe skenaristja mė kanė ndihmuar shumė dhe jam kyēur shumė lehtė”, ka vazhduar aktorja.

Gresa aktualisht ėshtė duke luajtur edhe nė shfaqjen “Ēifti Martin”, premiera e tė cilės ėshtė dhėnė para Vitit tė Ri, ndėrsa ka njoftuar se ka edhe disa oferta, tė cilat ka hezituar t’i bėjė publike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gresa: Roli i nuses shumė interesant
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: