ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Amy i kthehet dashurisė sė vjetėr?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Amy i kthehet dashurisė sė vjetėr?   Tue Jan 06 2009, 14:37


Duket se kėngėtarja Amy Winehouse e ka lėnė pas vetes martesėn e saj nė telashe me Blake Fielder-Civil duke nisur njė dashuri me njė lojtar tė regbit gjatė pushimeve tė saja nė Karaibe.

Kėngėtarja e hitit “Back To Black” ka shkuar nė ishujt e ‘parajsės’ porsa ishte larguar nga njė spital nė Londėr ku kishte qėndruar afėr njė muaj pėr shkak tė efekteve anėsore tė disa barnave.

Nė Karaibe ajo ėshtė fotografuar nga paparacit duke kaluar mirė dhe duke qenė nė gjendje tė shėndoshė, ndėrsa spekulimet e fundit janė se Amy ka krijuar njė lidhje me njė ish-tė dashur nga shkolla.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Amy i kthehet dashurisė sė vjetėr?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: