ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Jennifer Love Hewitt ndahet nga i fejuari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Jennifer Love Hewitt ndahet nga i fejuari   Tue Jan 06 2009, 14:18


Ylli i filmit “Ghost Whisperer”, Jennifer Love Hewitt, ėshtė ndarė nga i fejuari i saj, aktori skocez Ross McCall.

Aktorja 29-vjeēare dhe aktori 32-vjeēar u fejuan nė nėntor tė vitit 2007, pasi ishin nė lidhje pėr dy vite, por dyshja tash raportohet se do tė shkojnė rrugėve tė ndara.

“Ata janė prishur gjatė festave dhe i kanė dhėnė fund fejesės. Qė tė dy janė tė dėshpėruar pėr kėtė. Madje edhe miqtė janė befasuar, pasi ata dukeshin vėrtet tė lumtur”, ka thėnė njė burim pėr magazinėn People.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jennifer Love Hewitt ndahet nga i fejuari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: