ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Agnesa Vuthaj, njė imazh i ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Agnesa Vuthaj, njė imazh i ri   Tue Jan 06 2009, 02:55

shum e mir aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: agnessa e fort valla   Tue Jan 06 2009, 02:53

shum e fort valla qa me bo
ehhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
shum e mir
aaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Agnesa Vuthaj, njė imazh i ri   Tue Jan 06 2009, 02:09


Duke pasur nė sfond bukurinė e saj,
Agnesa ka pozuar nė njė mėnyrė shumė sensuale fiksuar mjeshtėrisht pėrpara aparatit tė Fadil Berishės.
Fotot e saj tė joshin dhe tė pėrcjellin emocion.

Dėshiron tė jetė gjithmonė e veēantė, duke dashur tė vijė nė sytė e publikut si njė femėr plot shije dhe ekstravagancė. Energjike, joshėse dhe gjithmonė e mė shumė kėrkuese ndaj vetes.Suksesi e ka shoqėruar, qė nga dalja e parė nė skena e ēdo ditė dhe mė shumė. Ky sukses ėshtė i garantuar kudo qė ajo eksploron: nė konkurse bukurie, nė modė, nė film apo edhe si imazh publicitar.E kthyer tashmė nė njė tjetėr imazh, pasioni i hershėm pėr fotografinė bėri, qė Agnesa tė bėj sfidėn e saj tė radhės. Ka vetėm pak ditė qė ajo ėshtė shfaqur me njė kalendar fotosh.“Qėllimi im ka qenė tė realizoj njė kalendar nė nivel me trendet globale dhe me njė cilėsi tė lartė si dhuratė pėr bashkėpunėtoret, miqtė dhe adhuruesit e mi”, tregon Agnesa, ndėrsa neve na mbetet tė presim sfidėn e saj tė radhės.[img]Kalendari ėshtė realizuar nga agjensia publicitare “Eggra” nė Shkup dhe mbėshtetur nga “Lara Enterprises”, ndėrsa ėshtė shtypur nė Stamboll.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Agnesa Vuthaj, njė imazh i ri   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Agnesa Vuthaj, njė imazh i ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: