ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Hilton pėrgėnjeshtron shtypin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Hilton pėrgėnjeshtron shtypin   Tue Jan 06 2009, 02:04


Paris Hilton e ka akuzuar shtypin se po ‘prodhon’ tregime tė pavėrteta pėr jetėn e saj duke thėnė se mė shumė se 95% e atyre qė thuhen pėr tė janė tė pavėrteta.

Trashėgimtarja e hoteleve vazhdimisht lexon gjėra tė pavėrteta pėr jetėn e saj nėpėr gazeta dhe revista, ndėrsa thotė se nganjėherė ndjehet e ofenduar pėr ato qė thuhen pėr tė, siē ishte rasti me shkrimet kinse pasanikja i ka ngacmuar dy princat britanikė, Princin William dhe Princin Harry.

“95% e atyre qė thuhen janė gėnjeshtra. Lexova njė tregim kinse unė kam vallėzuar nė mėnyrė joshėse pėrpara Princit William dhe Princit Harry, kur nė fakt unė qėndroja ulur dhe ata erdhėn dhe u pėrshėndetėn me mua”, ka treguar Hilton.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hilton pėrgėnjeshtron shtypin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: