ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Cruise dhe Holmes harxhojnė 20 milionė pėr gjashtė muaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Cruise dhe Holmes harxhojnė 20 milionė pėr gjashtė muaj   Mon Jan 05 2009, 15:55


Aktori Tom Cruise dhe gruaja e tij Katie Holmes kanė harxhuar po thuajse 20 milionė dollarė qė kur janė zhvendosur nė New York, gjashtė muaj mė parė.

Shumica e kėsaj shume tė harxhuar mendohet se ka shkuar nė blerjen e tre apartamenteve tė tyre nė bllokun ku dyshja janė duke banuar.

Aktorja raportohet se po ashtu ka shpenzuar edhe nė blerjen e pajisjeve tė gjimnastikės, nė gjėra pėr kujdes tė fėmijėve, veshje dhe nė ahengje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cruise dhe Holmes harxhojnė 20 milionė pėr gjashtė muaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: