ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Mendes: Winslet ėshtė e mahnitshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Mendes: Winslet ėshtė e mahnitshme   Sun Jan 04 2009, 21:38


Aktorja Eva Mendes ka njė simpati tė veēantė pėr suksesin e koleges sė saj Kate Winslet, dhe pa asnjė dyshim do t’ia ‘vidhte’ ndonjėrin prej roleve aktores britanike.

Mendes ėshtė paraqitur nė shumė filma dekadėn e fundit duke arritur njė sukses tė madh, mirėpo thotė se do tė dėshironte tė luante sė paku nė dy filma tė aktores sė filmit “Titanic”.

“Do t’i vidhja tė gjitha rolet e Kate Winslet. Ajo, jo vetėm qė ėshtė aktorja mė mahnitėse nė mbarė botėn, por ajo ka edhe njė vetėbesim tė madh dhe rolet e saja nuk kanė tė metė”, ka thėnė aktorja e filmit “Hitch”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mendes: Winslet ėshtė e mahnitshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: