ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Lohan dhe e dashura zhvendosen nė Dubai?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Lohan dhe e dashura zhvendosen nė Dubai?   Sun Jan 04 2009, 16:28


Aktorja Lindsay Lohan dhe e dashura e saj lezbike, DJ Samantha Ronson, raportohet se janė nė kėrkim tė njė shtėpie nė parajsėn e Emirateve tė Bashkuara Arabe, nė Dubai, me qėllim t’i shmangin kamerat.

Dyshja raportohet se kanė rėnė nė dashuri me ishujt artificial nė formė tė palmės, pasi Ronson performoi nė hapjen e hotelit superluksoz Atlantis Hotel, nė fund tė vitit tė kaluar.

Edhe aktorja e filmit “Mean Girls” ėshtė e etur tė shfrytėzojė mungesėn e paparacėve nė shtetin e Lindjes sė Mesme duke harxhuar plot 2.18 dollarė pėr vendbanimin e ri.

Megjithatė dyshja duhet ta mbajnė lidhjen e tyre tė qetė nėse zhvendosen nė kėtė vend mysliman, pasi homoseksualizmi ėshtė dukuri e palejuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lohan dhe e dashura zhvendosen nė Dubai?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: