ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Destiny's Child do tė ribashkohen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariggarmy
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 26
Age : 27
Location : kosovo
Reputation : 0
Registration date : 03/01/2009

MesazhTitulli: Destiny's Child do tė ribashkohen   Sat Jan 03 2009, 18:03


Ish-anėtarja e grupit "Destiny's Child", Michelle Williams, thotė se ajo dhe dy ish-anėtaret tjera tė grupit Beyonce Knowles dhe Kelly Rowland janė nė kontakt tė vazhdueshėm dhe planifikojnė qė tė bashkėpunojnė sėrish nė tė ardhmen.

“Ribashkimi gjithmonė ka qenė njė opsion, edhe pse zakonisht nuk flasim pėr biznes, por thjeshtė dalim si shoqe pėr t’u kėnaqur. Tė gjitha jemi tė zėna me karrierat solo, mirėpo nuk i dihet tė ardhmes”, ka thene Michelle.

Tri vajzat e grupit u ndanė nė vitin 2005 pėr t’u pėrqendruar nė solo-karrierat e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Destiny's Child do tė ribashkohen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: