ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Timbaland nuk paguan faturėn e luleve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Timbaland nuk paguan faturėn e luleve   Fri Jan 02 2009, 01:25Producenti i njohur i muzikės hip-hop, Timbaland, ka marrė njė gjemb gjatė festave, pasi njė kompani shitėse e luleve e ka akuzuar atė pėr mospagim tė dekorimeve tė Krishtlindjes.
Pronarėt e kompanisė White Tulip Florist nė Miami Beach, Florida, kanė paraqitur nė gjyq akuzėn kundėr reperit, duke thėnė se ai ka blerė 25,850 dollarė tė drunjte, luleve dhe dritave dekoruese, por ende i ka borxh edhe 11,450 dollarė.

Sipas raporteve Timbaland ėshtė befasuar me faturėn e madhe qė ka pranuar, dhe ka kėrkuar nga kompania t’i dėrgojė njė ēmimore tė specifikuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Timbaland nuk paguan faturėn e luleve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: