ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Johansson e kėnaqur nga privatizmi i dasmės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Johansson e kėnaqur nga privatizmi i dasmės   Fri Jan 02 2009, 01:24Aktorja e Hollywoodit, Scarlett Johansson, ėshtė e lumtur qė ka arritur ta ruajė ceremoninė e martesės sė saj me Ryan Reynolds private.
24-vjeēarja u martua me Reynolds nė vendin e tij nė Kanada nė muajin shtator dhe ata kanė mbetur gojėmbyllur rreth martesės qė atėherė.

Dyshja ishin nė lidhje njė vit para ceremonisė dhe Johansson ka thėnė pėr LA Times se ajo kishte kaluar gjithė verėn duke planifikuar martesėn.

“Ishte misioni im tė kem moment privatizmi, tė bėj diēka pėr veten time. Isha e lumtur me rezultatin e kėsaj”, ka thėnė Johansson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Johansson e kėnaqur nga privatizmi i dasmės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: