ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Miley Cyrus: Kurrė nuk do tė martohem

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Registration date : 09/07/2008

MesazhTitulli: Miley Cyrus: Kurrė nuk do tė martohem   Tue Nov 11 2008, 21:34


Miley Cyrus: Kurrė nuk do tė martohem
Miley Cyrus, 15-vjeēare, e cila ėshtė nė lidhje me modelin e veshjeve tė brendshme, Justin Gaston, thotė se ajo kurrė nuk do tė martohet, pasi urren ta ndajė banjėn me gjininė e kundėrt.
“Kurrė nuk do tė martohem pasi nuk mund ta ndaj banjėn! Kemi qenė pesė sė fundi nė autobusin nė turne dhe tė gjithė kemi ndarė tė njėjtėn banjė. E kam ndarė atė me tre djem, pėrfshirė babanė. Ishte e tmerrshme”, ka thėnė ylli i filmit “Hannah Montana”.

“Unė e nxjerri tė gjithė grimin dhe dikush e vendos brushėn e dhėmbėve nė to, kjo ėshtė e neveritshme! Pastaj vėllai im ka shfrytėzuar brushėn time pėr tė krehur vetullat e tij njė ditė. Vėrtet nuk mund t’i duroj kėto”, ka shtuar Cyrus.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Miley Cyrus: Kurrė nuk do tė martohem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: