ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Mund ta gjeni Ip me te cilin folni ne Msn...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
kanuni
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Registration date : 09/07/2008

MesazhTitulli: Mund ta gjeni Ip me te cilin folni ne Msn...   Tue Nov 11 2008, 20:01

Si Te Mirren IP Permes MSN .
Ketu e Keni se si mundeni tja merrni dikujt IP permes MSN.

Nje Menyre e lehte per te gjetur IP e Messengerit se nga cili vend eshte personi i cili kontaktoni:

Hape
dritaren e MSN listes me Personin te cilin Kontaktoni edhe shkruani
"/run cmd /k netstat -n" dhe do te hapet nje dritare e zeze. Ketu ju
mund te shifni host/IP me personi te cilin kontaktoni (mos e mbyllni
dirtaren) po te njejtit personi dergoni ndonje file foto, text, ose ...
dhe perseri e shtypni komanden "/run cmd /k netstat -n" ose ne dritaren
e zeze shkruani "netstat -n" dhe do te dale nje IP e re e cila eshte e
personi qe kontaktoni, kjo eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Mund ta gjeni Ip me te cilin folni ne Msn...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė ndryshme :: HACK-
Kėrce tek: