ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Kara: Genta e dashuron muzikėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Blut-Angel
Admin
Admin


Numri i postimeve : 1360
Age : 29
Location : student
Reputation : 0
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Kara: Genta e dashuron muzikėn   Tue Oct 21 2008, 01:28Kompozitorja e njohur e muzikės pop nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, e cila ka prejardhje shqiptare, Kara DioGuardi, ka konfirmuar bashkėpunimin e saj me hit-kėngėtaren kosovare, Genta Ismaili, duke e lėvduar atė si njė yll qė e ka pasion muzikėn, njofton numri i ri i revistės "VIP Press".

Kara, pėrveēse ėshtė nominuar disa herė pėr ta fituar ēmimin Grammy, ajo kėtė vit ėshtė ftuar nga Televizioni Fox qė tė marrė pjesė nė jurinė e spektaklit mė tė shikuar nė Amerikė, “American Idol”, qė ėshtė njė shtytje e madhe pėr karrierėn e saj.

Artistja ka punuar me shumė kėngėtarė tė njohur tė muzikės botėrore, ndėrkohė qė veēon bashkėpunimin e saj me kėngėtaren-seksi nga Kosova, Genta Ismaili.

“Kam punuar me kėngėtaren Genta Ismaili, me tė cilėn kam bėrė dy kėngė dhe vazhdoj ta ndjek karrierėn e saj. Ishte njė pėrvojė e mirė. Ajo kishte njė zė shumė tė mirė dhe nuk kishte dhe probleme me theksin. Ajo e do shumė muzikėn dhe e ka shumė pasion atė. Nuk ėshtė vėshtirė tė shikosh se ajo e dashuron kėngėn”, ka thėnė kompozitorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pejanet.tk
 
Kara: Genta e dashuron muzikėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: