ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 programe ne gjuhen shqipe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Elba
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 20
Reputation : 0
Registration date : 19/02/2008

MesazhTitulli: programe ne gjuhen shqipe   Wed Feb 20 2008, 02:21

Me posht i keni disa programe qe jan kthyer nga gjuhet tjera ne gjuhė shqipe

__________________
Aida 32 - program qė tregon informacion pėr pjesėt e kompjuterit (hardueret)

AlbTVRadio

Alfa - program pėr menaxhimin financiar

ALZIP - program pėr ngjeshjen dhe paketimin e skedarėve (i ngjashėm me winzip dhe winrar).

Andromeda - skript pėr krijimin e njė faqeje qė transmeton muzikė

Antamedia Internet Caffe - program pėr menaxhimin e internet-kafeneve

AS 2.0 - program pėr drejtshkrimin e gjuhės shqipe

FTI - Fjalor i termave tė informatikės

BlindWrite - program qė tė lejon tė kopjosh CD/DVD tė mbrojtur

BSCW - program pėr bashkėpunimin e njė grup njerėzish nė internet

CCleaner - program pėr pastrimin e skedarėve tė pėrkohshėm

CleanCenter - program pėr pastrimin e skedarėve tė pėrkohshėm

Crazy Browser - shfletues interneti

DC++ - program P2P pėr shkarkimin e skedarėve (si Kazaa, eDonkey, limewire, etj).

Drupal - program pėr menaxhimin e faqeve tė internetit

FantaMorph- program qė shkrin dy fotografi nė njė animacion

FESh - Fjalori elektronik shpjegues i gjuhės shqipe

Financa - program pėr menaxhimin financiar
Fjalor Angisht<->Shqip nga Lingvosoft

Fjalor Angisht<->Shqip nga Lingvosoft

Fjalor i Integruar 5-Gjuhėsh - Fjalor Shqip-Anglisht-Frėngjisht-Gjermanisht-Italisht
Free Download Manager - program pėr menaxhimin dhe pėrshpejtimin e shkarkimeve

Free Picture Finder - program pėr tė gjetur imazhe/fotografi nė internet

gFTP - program pėr transferimin e skedarėve pėr sistemet *nix

IsoBuster - Program pėr kopjimin e dokumentave nga CD/DVD

Internet Download Accelerator - program pėr menaxhimin dhe pėrshpejtimin e shkarkimeve

Kulla e Shqipes - program pėr pėrvetėsimin dhe studimin e thellė tė gjuhės shqipe

Loja Murlan - lojė e njohur me letra qė luhet edhe me Jokerat

Loja Pesėkatėsh - loja e njohur me letra, 5-katėsh

Loja Xhol - lojė me letra

Microweb Orari - program pėr krijimin e orareve shkollore

MicrowebPro - bllok adresash dhe shėnimesh

Microweb RSS - program pėr leximin e lajmeve nė formatin RSS

MiniBB - skript pėr faqe forumi

Mozilla Firefox - shfletues interneti i ngjashėm me Internet Explorer

Mozila Thunderbird - program pėr leximin e postės elektronike (email) i ngjashėm me Outlook Express

MSN Webcam Recorder - Program pėr tė regjistruar videot e MSN

Music Express - program pėr organizimin e albumeve me muzike

Office 2003 Shqip - ndėrfaqe shqip pėr programet Office

Open Office - i ngjashėm me Office tė Microsoft-it por ėshtė falas; punon nė Windows, Linux, Mac

edhe ne Open Office - i ngjashėm me Office tė Microsoft-it por ėshtė falas; punon nė Windows, Linux, Mac

PHProjekt - program pėr bashkėpunimin e njė grup njerėzish nė internet

Prishtina FTP - klient pėr hapjen e adresave FTP

QSetup Installer - program pėr krijimin e paketave tė instalimit

Quintessential Player - program pėr tė dėgjuar kėngėt, i ngjashėm me winamp

Radiator - program pėr regjistrimin e zėrit nga TV/Radio kartat

Setup Factory - program pėr krijimin e paketave tė instalimit

SPR POS - program pėr menaxhimin e restoranteve

Unlocker - program qė tė lejon tė fshish skedarėt kur nuk tė lejon windows-i

Winamp - njė nga programet mė tė njohur pėr dėgjimin e kėngėve, i ngjashėm me Windows Media Player dhe Real Player

Windows XP Shqip - ndėrfaqe shqip pėr Windows XP

Windows XP Shqip - ndėrfaqe shqip pėr Windows XP

WinPatrol - program pėr pastrimin e kompjuterit nga reklamat

WinRAR - program pėr ngjeshjen dhe paketimin e skedarėve (i ngjashėm me winzip).

Zina - skript pėr krijimin e njė faqeje qė transmeton muzikė; i ngjashėm me andromeda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
te duani her
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Registration date : 06/01/2009

MesazhTitulli: Re: programe ne gjuhen shqipe   Tue Jan 06 2009, 20:00

hehe shum programe te mira po nuk po di me i damweldo a muni mem tregu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
programe ne gjuhen shqipe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Download - Shakrko programe-
Kėrce tek: