ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Njohja e shtetit tė ri.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Blut-Angel
Admin
Admin


Numri i postimeve : 1360
Age : 29
Location : student
Reputation : 0
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Njohja e shtetit tė ri.   Sun Feb 17 2008, 15:59

Le tė shėrbejė kjo temė pėr lajme rreth njohjes sė Pavarėsisė sė Kosovės.

Gėzuat, Gėzuar, Gėzuar!
__________________
Dhimbja, tragjedia dhe urrejtja shpejt ose vonė kalojnė.

Mirėsia, kujtimi dhe dashuria janė tė pėrjetshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pejanet.tk
te duani her
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 19
Reputation : 0
Registration date : 06/01/2009

MesazhTitulli: Re: Njohja e shtetit tė ri.   Wed Jan 07 2009, 00:13

nuk jam i knaqur me njohet qe i jan ber kosove veq 53 shtete e kan njohur po mendoj se ne vitin 2009 do te ket njohje ma shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Njohja e shtetit tė ri.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: PAVARĖSIA E KOSOVĖS-
Kėrce tek: