ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Probleme tė shumta nė softuerin e ri pėr iPod

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Probleme tė shumta nė softuerin e ri pėr iPod   Thu Feb 14 2008, 01:41

Probleme tė shumta nė softuerin e ri pėr iPod

Softueri i ri i Applet pėr modelet iPod Classic prej 80 e 160GB, sipas tė gjitha gjasave shkakton probleme tė shumta nė vet pajisjen, siē janė dridhje nga rryma, zhurmė statike nė dėgjuese dhe fshirje tė dosjeve tė pėrgatitura muzikore, njofton iLounge.
Firmware-i i ri, versioni 1.1, shkakton dėrgimin e impulseve elektrike nėpėrmes shkyēėsit tė dėgjuese me fuqi prej 500mV, i cili prapė shkakton probleme nė pajisjet shtesė tė kyēura nė tė.

Gjithashtu, disa prej shfrytėzuesve janė ankuar pėr tingėllimin e shushurimės, zhurmės dhe gumėzhimės nė vet pajisjen, pasi qė e kanė rifreskuar, derisa disa tjerė janė ankuar qė iPod u bllokohet dhe thjesht ua fshin tė gjitha dosjet e arkivuara.

Deri mė tani, pėr kėtė problem Apple nuk ėshtė deklaruar zyrtarisht, gjė qė sė shpejti, me shumė gjasė, edhe mund tė pritet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Probleme tė shumta nė softuerin e ri pėr iPod
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė ndryshme :: Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...-
Kėrce tek: