ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Kartelė e memories me kapacitet 32 gigabajt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Kartelė e memories me kapacitet 32 gigabajt   Thu Feb 14 2008, 01:25

Kartelė e memories me kapacitet 32 gigabajtPanasonic ditė mė parė ka paralajmėruar kartelėn e memories SD High Capacity me kapacitet prej hiē mė pak se 32 gigabajt. Kartela do fillojė tė shitet gjatė muajit prill tė kėtij viti, me ēmim prej rreth 700 dollarėsh (480 euro).
Kartela e zhvilluar rishtazi ėshtė le pėr incizimin e video materialeve. Qėkur nė treg janė paraqitur kamerat High Definition SD, vazhdon tė rritet kėrkesa pėr kartelat SD me kapacitet tė madh. Me kartelat prej 8 gigabajtėsh nuk ēuditet mė askush. Nė kėtė kartelė megjithatė mund tė vendosen 12 orė tė video materialit HD nė formėn HE, apo katėr orė tė rezolucionit tė lartė nė HA formė.


Kartela e ka edhe etiketėn e re, nė tė cilėn mund tė shkruani drejtpėrsėdrejti titullin dhe pėrmbajtjen e video pėrmbajtjeve tė vendosura brenda saj.

Pėrparėsi e kartelės sė re ėshtė se mund tė durojė temperatura ekstreme. Prandaj nuk duhet tė bėheni merak nėse e pėrdorni nė borė, apo edhe nėse e harroni nė makinė gjatė verės.
Ēmimi i kartelės tani pėr tani ėshtė mjaft e lartė, marrė parasysh se disa prej kartelave mė tė...[mė shumė..] affraid
cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kartelė e memories me kapacitet 32 gigabajt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė ndryshme :: Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...-
Kėrce tek: