ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Sa i besojm SHPK - ės dhe TMK - ės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Gold Member
Gold Member


Numri i postimeve : 563
Reputation : 2
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Sa i besojm SHPK - ės dhe TMK - ės   Sat Feb 09 2008, 04:22

Dje me ne fund u mesua se pjestar te Sherbimit Policor te Kosoves dhe nje pjestar i Trupave Mbrojtese te Kosoves, jane te dyshuarit kryesor per shperthimin e ndodhur ne Prishtine, ne shtatorin e vitit te kaluar, afer lokalit te shumekerkuarit per kryerjen e veprave te ndryshme kriminale Sekiraqes.
Mendoj se kjo tregon se ne keto dy institucione qe jane te thirrura per te qne ne sherbim te qytetarve, jane inkorporuar element kriminal, qe sikurse akuzohen ne vend qe te mbrojn jeten dhe integritetin e qytetarve te Kosoves, ato kane marr pjese ne shkeljen e tyre, (konkretisht ne vrasjen e dy qytetarve te Kosoves te cilet ishin duke punuar ne pronen e tyre).
te shpresojm se ky do te jete rasti i fundit kur degjojm kesi inormatash, perndryshe frigohem se anarkia po na pret...............
__________________
Bahet mire pas 50 viteve!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------
Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Bond : 22-01-08 nė 17:02. Arsyeja: Shkruar me shkronja te zmadhuara e me ngjyra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://xoface.albanianforum.net
 
Sa i besojm SHPK - ės dhe TMK - ės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Politika & Shtypi :: Politika :: Politika-
Kėrce tek: