ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Lajm i Rėndėsishėm(lexone)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Lajm i Rėndėsishėm(lexone)   Fri Jan 18 2008, 01:55

JU LUTEM, PERCILLENI KETE PARALAJMERIM TE SHOKET E JUAJ, FAMILJA DHE TE PERSONAT QE KONTAKTONI:* Ju duhet te jeni ne dijeni gjate diteve
vijuese: Te mos e hapni asnje porosi me fajllin e bashkangjitur te
quajtur "Invitation" pa dallim se kush ja ka derguar, eshte virus qe hap
Olimpic Torch i cili "djeg" te tere hard diskun C te kompjuterit tuaj.
Ky virus do te pranohet nga dikush qe ka e-mail adresen tuaj ne listen
kontaktuese te saj/tij, kjo eshte pse ju duhet ta dergoni kete e-mail te
te gjithe personat qe ju kontaktoni. Eshte me mire te pranoni kete
porosi 25 here se sa te te pranoni virusin dhe ta hapni. Nese ju pranoni
e-mail-in e quajtur "invitation", mendime (ide) te derguar nga shoket ,
mos t'i hapni dhe ta mbyllni kompjuterin menjehere. Ky eshte virusi me i
keq, i njohur nga CNN, eshte klasifikuar nga Microsoft i virusi me
destruktiv ndonjehere. Ky virus eshte zbuluar dje nga McAfee, Symantec
dhe ende nuk ka ndonje mendim per zgjidhjen e tij. Ky virus thjeshte
shkaterron Zero Sector-in te Hard Disc-ut, ku informatat vitale mbahen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lajm i Rėndėsishėm(lexone)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė ndryshme :: Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin... :: Security news & info-
Kėrce tek: