ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 ASUS siguron kasko pėr laptopėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: ASUS siguron kasko pėr laptopėt   Fri Jan 18 2008, 01:42

ASUS siguron kasko pėr laptopėt

ASUS lajmėron se pėr tė gjithė laptopėt, PC dhe "Ultra Mobile PC" (UMPC) tė blerė pas 1 janarit 2008, do tė mbulohen nga njė sigurim falas pėr dėmtimet aksidentale.
Kjo ėshtė formula "kasko", e cila mbulon problemet qė vijnė si pasojė e ndryshimeve te tensioni i rrymės elektrike, rėnieve aksidentale nga dora, zjarret apo derdhjes sė lėngjeve mbi kompjuter.

Ky sigurim mbulon tė gjitha dėmtimet e lartpėrmendura, tė cilat ndikojnė drejtpėrdrejt nė funksionimin normal tė laptopit e deri nė prishjen e plotė tė tij.

Ky sigurim ėshtė i vlefshėm njė vit qė nga data e blerjes sė produktit, por parashikon shtimin e 50 eurove pėr ēdo lloj dėmtimi.

"Jemi mė tė vėrtetė krenarė qė e fillojmė vitin me kėtė iniciativė, e cila ėshtė shumė e rėndėsishme pėr personat tė cilėt zgjedhin njė laptop ASUS", shprehet Luca Rossi, drejtori rajonal pėr Evropėn Lindore.

Sigurimi "kasko" pėr tė gjithė produktet hyn tek njė strategji, tė cilėn ASUS ėshtė i pari qė e ofron pėr produktet edhe pas blerjes, si avangarde e vlerave absolute.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ASUS siguron kasko pėr laptopėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė ndryshme :: Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...-
Kėrce tek: