ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Mėsoni XHTML shumė lehtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Mėsoni XHTML shumė lehtė   Fri Jan 18 2008, 01:11

Ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė XHTML shkoni kėtu:
http://www.w3schools.com/xhtml/
Por tė gjitha tekstet i keni nė gjuhėn angleze, dhe pasi ti keni lexuar mirė ēdo pyetje klikoni next.
Dhe nė fund do t'ju shfaqet njė test me 20 pyetje qė nuk ka kohė tė limituar dhe mund tė mendoheni sa tė doni. Pastaj nė fund tė testit klikoni "Check Your Answers" dhe shikoni dhe pėrmirėsoni nga gabimet tuaja testin mund ta bėni drejtpėrdrejt nėse dini XHTML nga kjo adresė: http://www.w3schools.com/quiztest/qu...sp?qtest=XHTML
Atėherė suksese dhe besoj se do tė keni sukses nė kėto studime, shpresoj se do tė bėheni kodues i mirė i XHTML
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mėsoni XHTML shumė lehtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė ndryshme :: HTML/DHTML-
Kėrce tek: